Paieška Krepšelis 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Heti skystas skalbiklis su actu spalvotiems audiniams 1500 ml.

8.95€

Gamintojas: Suomija

Prieinamumas: Sandėlyje

Pristatymas: per 1-3 d.d.

Į krepšelį
Aprašymas Komentarai

Skystas skalbiklis spalvotiems audiniams. Plauna efektyviai, pašalina nemalonius kvapus. Taip pat tinka „Gore-Tex“ medžiagai ir lauko drabužiams skalbti. Su natūraliu suomišku spirito actu. Vasaros kvapo. ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Sudėtyje yra: 5–15 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, < 5 % muilo, fosfonatų, fermentai, Phenoxyethanol

* Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės.

Sutinku Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.