Paieška Krepšelis 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Jau kurį laiką siautėja matinių lūpų banga...

Jau kurį laiką siautėja matinių lūpų banga...

Jau kurį laiką siautėja matinių lūpų banga. Taip, tenka pripažinti, kad šis viesūlas ne iš piršto laužtas, o tikrai žiauriai gražus dalykas. Asmeniškai aš, įžvelgiu ir dar vieną (jis vienas, bet tooks didelis) pliusą. Naudojant įvairius blizgius,splavinius balzamus etc., lūpos būna lipšnios, ok, jei planuoji tik pavėpsot prie veidrodžio ar kažkam išdidžiai pamojuot, o gal tik paselfit, bet realiai tokius malonumus kaip maistas,gėrimai ar bučkiai gali pamiršt, nebent turi ūpo kaskart traukt veidroduką, dažytis ir vėl atrodyt nepriekaištingai.

Taaaip, su matiniais lūpų dažais taip nebus. Žinau, sakysit chemiją visą ką, bet kur jos nėra? Taigi, susidūriau su Isadora skystais lūpų dažais ultra matt ir wow , ta prasme rimtai wow. Dažai lyg pasiglemžė mano lūpas ir ėmė dominuot. Vėliau jautės šioks toks drėgmės trūkumas, bet tai buvo lyg priminimas, kad reikia vėl pasidažyti. Nemeluosiu, po 3-4val pasitepliojau vėl, norėjosi sodresnės spalvos,o, bet, tačiau įprastai sodri spalva neišbūna nėi val laiko (jei būčiau laisvės statūla, tada manau išbūtų kur kas ilgiau).

Manau pagrindinį kriterijų, kurį iškeliam visos „kad gerai laikytusi“ šis lūpų dažas išlaikė dešimtukui. Ir lai pavydi visi kas mato šį daiktą Jūsų kosmetinėj, nes jis tikrai to vertas.

P.s jei Jūsų lūpos drėgmę pamiršusios razinos, prieš naudojant šį dažą prisotinkite jas, nes kitaip, galiu beveik garantuot,kad pojūtis ir efektas nebus nėi teigiamo vertas.

Sutinku Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.